PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – VI Niedziela Wielkanocna, 22 maja 2022

  1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w niedziele o 16:30, a na tygodniu o 17:30.
  2. W sobotę 28 maja parafialna pielgrzymka do Niepokalanowa. Wyjazd o 5:30.
  3. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała. Bardzo proszę o zajęcie się przygotowaniem czterech ołtarzy. Pierwszy ołtarz przy krzyżu bardzo proszę, by przygotowali mieszkańcy ul. Warszawskiej od Sandomierza do Ośrodka Zdrowia i ul. Nizinnej. Drugi ołtarz na murze u sióstr mieszkańcy Koćmierzowa, ul. Szklanej, Wiosennej, Starowiśle i Brzęczki. Trzeci ołtarz przy figurze św. Floriana mieszkańcy ul. Górki i ul. Warszawskiej od Tarnobrzega do Ośrodka Zdrowia i ul. Jasień. Czwarty ołtarz obok kapliczki mieszkańcy ul. Sobowskiej, Zagórze i Zacisznej.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2021/2022

od 1 września 2021 roku wchodzą nowe podręczniki, dostosowane do nowej podstawy programowej z religii. Nowe katechizmy będą obowiązywały w klasach 2 i 6 w szkołach podstawowych.
Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2021/2022.
Pobierz wykaz ...


Dekret Biskupa Sandomierskiego ustanawiający Kościoły Stacyjne w Roku Św. Józefa

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf treść dekretu.
Pobierz treść ...


Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2022 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu