PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
I Niedziela Wielkiego Postu, 18 lutego 2018

  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania po sumie i za tydzień.
  2. Różaniec za Ojczyznę w poniedziałek o 16:30.
  3. W piątek Droga krzyżowa o godz. 16:30. Gorzkie Żale w niedzielę o 15:30.
  4. W sobotę o godz. 10 na Serbinowie odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów naszego dekanatu. Bardzo proszę rodziców o zorganizowanie podwiezienia chłopców do kościoła na Serbinowie.
  5. Podczas niedzielnego spotkania z wiernym na modlitwie Anioł Pański Ojciec Święty Franciszek ogłosił specjalny dzień modlitwy i postu w intencji pokoju. Będzie on przeżywany 23 lutego, w piątek pierwszego tygodnia Wielkiego Postu. Jego szczególną intencją będzie Demokratyczna Republika Konga i Sudan Południowy. Zachęcam zatem do włączenia się w to ważne i szlachetne przedsięwzięcie i podjęcie modlitwy i postu 23 lutego w intencji pokoju, w intencjach Ojca Świętego Franciszka.
  6. Otrzymaliśmy pozdrowienia i podziękowania z Kenii za ofiary złożone na misje podczas jasełek. Jak informuje o. misjonarz Kazimierz zostaną one przeznaczone na pomoc dzieciom w Rehabilitacyjnym Domu Dziecka dla dziewczynek po mocnych przejściach. List ze zdjęciami wywieszony jest w gablocie.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Na Afrykę”.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  9. Intencje mszalne na obecny tydzień (pobierz PDF).
  10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2017/2018

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VII na rok szkolny 2017/2018.
Pobierz wykaz ...


Spowiedzi Adwentowe 2017 w dekanacie tarnobrzeskim

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz spowiedzi w parafiach dekanatu tarnobrzeskiego.
Pobierz wykaz ...
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2018 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu