PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XXXIII Niedziela Zwykła, 17 listopada 2019

 1. W listopadzie po Mszach świętych wieczornych modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
 2. Różaniec za Ojczyznę w poniedziałek o 16:30.
 3. Koronka do Bożego Miłosierdzia za parafian oddalonych od Pana Boga we wtorek o 16:45.
 4. Spotkanie scholi w niedzielę o 9:45.
 5. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę po Mszy świętej.
 6. Wczoraj w turnieju ministrantów w piłkę nożną halową nasi ministranci zajęli 3. miejsce. Gratulujemy. Dziękuję rodzicom za podwiezienie ministrantów.
 7. Dziś po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 wraz z rodzicami.
 8. Zapraszamy młodzież do udziału w „Warsztatach męskiej duchowości” w WSD Sandomierz, które odbędą się w dniach 29.11 – 1.12.
 9. W dniach z 1/2 grudnia odbędzie się na Jasnej Górze nocne czuwanie parafii dekanatu Tarnobrzeg w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Wyjazd autokarem w niedzielę ok. godz. 16, powrót w poniedziałek rano. Koszt 30 zł. Zapraszamy do udziału w tym czuwaniu. Zapisy w zakrystii do 24 listopada.
 10. 19 listopada zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach SEMINARIUM DLA MAŁŻONKÓW. Spotkania odbywają się od października do czerwca w parafii MBNP w Tarnobrzegu, w trzecie wtorki każdego miesiąca o godz. 19. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do tych małżonków, którzy nie są związani z żadną wspólnotą duszpasterską, ale chcą dbać o swoje wspólne, małżeńskie życie. Tematy spotkań mają na celu lepsze poznanie i umocnienie więzi małżeńskiej.
 11. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
 12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2019/2020

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...


Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2019 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu