PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU

Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XXIV Niedziela Zwykła, 15 września 2019

1. Różaniec za Ojczyznę w poniedziałek o 17:30, koronka do Bożego Miłosierdzia za parafian oddalonych od Pana Boga we wtorek o 17:45.
  2. Po sumie spotkanie nowych przygotowujących się do bierzmowania wraz z rodzicami, czyli z klasy 6 i 7.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 średniej za tydzień po sumie.
  4. Dziś na sumie przyjęcie 4 chłopców do grona ministrantów.
  5. W sobotę 21 września pielgrzymka mężczyzn do sanktuarium św. Józefa w Nisku. Rozpoczęcie w Nisku o 10.
  6. 20 września w piątek pielgrzymka na Święty Krzyż z Dzikowa. Wyjazd o 18, powrót o 2 w nocy.
  7. Pielgrzymka rodzin na Jasną Górę 21 września. Szczegóły na plakacie.
  8. Bóg zapłać za zorganizowanie wczorajszej pielgrzymki do Rytwian.
  9. Bóg zapłać za zorganizowanie wczorajszej modlitwy przy krzyżu w Koćmierzowie.
  10. Duszpasterz Diecezjalny Strażaków zaprasza samorządowców, strażaków i kapelanów straży Diecezji Sandomierskiej do uczestniczenia w pielgrzymce do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach w niedzielę 22 września. Rozpoczęcie o godz. 14.
  11. Dziś zbiórka do puszek, jako nasza jesienna pomoc dla Seminarium Duchownego w Sandomierzu, które kształtuje przyszłych kapłanów.
  12. Najbliższe spotkanie dla dorosłych, którzy jeszcze nie maja bierzmowania planowane jest 29 września o godz. 19 w Ośrodku Ewangelizacyjnym w parafii św. Barbary.
  13. Zapraszamy na drugi cykl katechez biblijnych pod tytułem: „Biblia – o co w niej chodzi?” Co miesiąc są omawiane wydarzenia i problemy przedstawiane w Piśmie Świętym. Zapraszamy serdecznie dorosłych i młodzież, wszystkich tych, którzy chcą zacząć czytać Biblię lub pragną wyczytać w niej więcej. Spotykania w każdą trzecią środę miesiąca, o godz. 18.30 w parafii św. Barbary.
  14. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  15. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2019/2020

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>

Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2019 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu