PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU

Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XV Niedziela Zwykła, 14 lipca 2019
  1. Różaniec za Ojczyznę w poniedziałek o 17:30, koronka do Bożego Miłosierdzia za parafian oddalonych od Pana Boga we wtorek o 17:45.
  2. Trwa rekrutacja do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Przez całe wakacje będziemy modlić się o powołania do służby Bożej.
  3. Można zapisywać się w zakrystii na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 4-12 sierpnia. Zachęcam do udziału.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2019/2020

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>

Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2019 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu