PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU

Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XX Niedziela Zwykła, 18 sierpnia 2019

1. Różaniec za Ojczyznę w poniedziałek o 17:30, koronka do Bożego Miłosierdzia za parafian oddalonych od Pana Boga we wtorek o 17:45.
  2. W sobotę z Gorzyc wyrusza piesza pielgrzymka do Radomyśla do Matki Bożej w intencji trzeźwości. Wyjście o godz. 8.
  3. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi nasz rodak o. Piotr Strycharz.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2019/2020

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>

Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2019 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu