Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu
PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XIX Niedziela Zwykła, 12 sierpnia 2018

  1. W poniedziałek 13. dzień miesiąca. Zapraszamy na różańcowe nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła przed Mszą św. na godz. 17:30.
  2. W środę Wniebowzięcie NMP. Poświęcenie zbóż, ziół i owoców po każdej Mszy świętej. Msze święte jak w niedziele. Msza święta dożynkowa o godz. 10:30.
  3. W niedzielę 19 sierpnia z racji 200-lecia Diecezji Sandomierskiej będziemy przeżywać w Ulanowie Jubileusz Rolników oraz Leśników. Diecezjalne Dożynki rozpoczną się Mszą świętą o godz. 11, a po niej zostaną ogłoszone wyniki Konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.
  4. Ojcowie Dominikanie z Tarnobrzega zapraszają do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży. Zadanie polega na plastycznym przedstawieniu hasła: 100 dni trzeźwości na 100-lecie Niepodległości. Prace wykonane w dowolnej technice mają być złożone do 3 września. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się w ramach Pikniku Parafialnego 9 września o godz. 12.30.
  5. Przez miesiąc po Mszach świętych niedzielnych modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem w intencji powołań do służby Bożej, także z naszej parafii. Do września trwa jeszcze nabór na I rok studiów w Wyższym Seminarium Duchownym w Sandomierzu.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Program Jerycha Różańcowego w intencji Diecezji Sandomierskiej z racji Jubileuszu 200.lecia istnienia

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf program i wykaz adoracji Pana Jezusa.
Pobierz program ...


Spowiedzi Wielkopostne 2018 w dekanacie tarnobrzeskim

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz spowiedzi w parafiach dekanatu tarnobrzeskiego.
Pobierz wykaz ...


Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2018/2019

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2018/2019.
Pobierz wykaz ...
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2018 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu