PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU

Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna, 19 maja 2019

1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o 17:30, a w niedziele i święta o 16:30.
  2. Spotkanie kandydatów na ministrantów po sumie.
  3. Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz zaprasza wszystkich na dzień 9 czerwca na uroczyste obchody 20. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Sandomierzu. O godzinie 9 przy parafii św. Józefa w Sandomierzu przy akompaniamencie orkiestr dętych wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, który ulicami starego miasta dotrze na Błonia Sandomierskie pod krzyż papieski, gdzie o godzinie 9.45 wraz ze zgromadzoną młodzieżą przeżywającą diecezjalne dni młodych rozpocznie się finał konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II. O godzinie 11 będzie miała miejsce uroczysta Msza Święta, a następnie piknik rodzinno-młodzieżowy z wieloma atrakcjami, m.in. pokaz sprzętu wojskowego, występ rycerstwa sandomierskiego, koncert orkiestry wojskowej itp.
  4. Dziś zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  5. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za troskę o trawę wokół kościoła przez cały rok. Bardzo proszę od jutra o przejęcie tej troski przez rodziców dzieci z klasy drugiej, rodziców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia Komunii świętej w przyszłym roku.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2018/2019

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2018/2019.
Pobierz wykaz ...

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>

Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2019 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu