PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna, 18 kwietnia 2021

  1. Zgodnie z decyzjami państwowymi w Mszach świętych wewnątrz w kościele może uczestniczyć maksymalnie 1 osoba na 20 m2. Korzystamy z dyspensy od udziału w Mszach Świętych i uczestniczymy w liturgiach w domu za pośrednictwem mediów. W trosce o swoje bezpieczeństwo i by nie narażać się na kary, jeśli w kościele jest już limit osób bardzo prosimy nie wchodzić do środka lecz pozostać na zewnątrz zachowując odstęp 1,5 m od siebie. Będzie włączone nagłośnienie na zewnątrz. Nad przestrzeganiem ograniczeń sanitarnych czuwa Rada Parafialna. Należy przestrzegać także obowiązku zakrywania ust i nosa. Wewnątrz zajmujemy co drugą ławkę i siadamy z brzegu maksymalnie 2 osoby na ławkę.
  2. Otrzymaliśmy podziękowanie od naszego ojca misjonarza za przekazaną kwotę ze zbiórki na pomoc poszkodowanym w pożarze w parafii w Argentynie. Jak pisze ojciec Piotr za zebraną kwotę zakupiono potrzebne narzędzia do prac porządkowych.
  3. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  4. Bóg zapłać za wszelkie ofiary wpłacane na konto parafii, na jej utrzymanie oraz funkcjonowanie.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Rozporządzenie Biskupa Sandomierskiego w związku z pandemią na Wielki Tydzień 2021

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf treść rozporządzenia - zasady obowiązujące w związku z pandemią koronawirusa.
Pobierz treść ...


Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy i Grobie Pańskim

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf program adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i w Grobie Bożym.
Pobierz treść ...


Dekret Biskupa Sandomierskiego ustanawiający Kościoły Stacyjne w Roku Św. Jóżefa

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf treść dekretu.
Pobierz treść ...


Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2020/2021

od 1 września 2020 roku wchodzą nowe podręczniki, dostosowane do nowej podstawy programowej z religii. Nowe katechizmy będą obowiązywały w klasach 1 i 5 w szkołach podstawowych.
Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...


Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2021 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu