PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – II Niedziela Wielkiego Postu, 28 lutego 2021

  1. W związku z pandemią możemy korzystać z dyspensy od udziału Mszy świętej niedzielnej w kościele i uczestniczyć w liturgiach transmitowanych przez media. Będąc w kościele należy przestrzegać obowiązku zakrywania ust i nosa oraz pamiętać o ograniczeniu liczby uczestników liturgii do jednej osoby na 15 m2 (24 osoby). Zajmujemy co drugą ławkę i siadamy z brzegu maksymalnie 2 osoby na ławkę.
  2. Msze święte w niedzielę o godz. 8:00, 10:30 i 16:00.
  3. W piątek Droga krzyżowa o godz. 17:30. Gorzkie Żale w niedzielę o 15:30.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16 i możliwość spowiedzi. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 9:00. W sobotę różaniec I soboty o godz. 16:15. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  5. S. Agata zachęca nadal Rycerstwo Niepokalanej do indywidualnej modlitwy na intencje rycerstwa: „Aby Wielki Post był czasem sprzyjającym naszej przemianie zgodnie z kryterium miłości i solidarności, jak uczy nas św. Maksymilian”.
  6. Dziś zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Dekret Biskupa Sandomierskiego w związku z pandemią (17.10.2020)

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf treść dekretu - zasady obowiązujące w związku z nową falą pandemii koronawirusa.
Pobierz treść ...


Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2020/2021

od 1 września 2020 roku wchodzą nowe podręczniki, dostosowane do nowej podstawy programowej z religii. Nowe katechizmy będą obowiązywały w klasach 1 i 5 w szkołach podstawowych.
Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...


Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2021 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu