PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU

Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XXVIII Niedziela Zwykła, 13 października 2019

1. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30 na tygodniu i w niedziele o godz. 16:30.
  2. Koronka do Bożego Miłosierdzia za parafian oddalonych od Pana Boga we wtorek o 17:15.
  3. Dziś ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 16:30.
  4. Spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek po Mszy świętej.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i średniej za tydzień po sumie.
  6. Spotkanie scholi w niedzielę o 9:45.
  7. Spotkanie ministrantów w sobotę.
  8. Dziś Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która funduje stypendia dla uzdolnionej a ubogiej młodzieży.
  9. W dzień Wszystkich Świętych Msza święta na cmentarzu o godz. 14, a po niej procesja różańcowa. Są wyłożone kartki do wypominków.
  10. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2019/2020

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...

Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>

Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2019 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu