PARAFIA ŚWIĘTEJ GERTRUDY I ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W TARNOBRZEGU


Strona główna
Ogłoszenia duszpasterskie:
Ogłoszenia – XVI Niedziela Zwykła, 18 lipca 2021

  1. W przyszłą niedzielę przypada dzień św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów po sumie. Ofiary zbierane z racji poświęcenia będą przeznaczone na misje.
  2. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  3. W wakacje kancelaria parafialna bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej.
  4. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w sierpniu. W tym roku będzie to pielgrzymka sztafetowa to znaczy, że poszczególne grupy idą 1 dzień. Nasza tarnobrzeska grupa idzie 11 sierpnia. Wyjazd będzie rano spod kościoła św. Barbary autobusem, następnie etap pieszy i wieczorem wyjazd autobusem do Częstochowy, modlitwa i powrót do Tarnobrzega.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie naszego kościoła w ostatnim czasie. Bardzo proszę kolejne osoby, by zadbały o piękno i czystość Domu Bożego.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje imieniny, urodziny, rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy Was Bogu w naszych modlitwach.

Aktualności:

Dekret Biskupa Sandomierskiego ustanawiający Kościoły Stacyjne w Roku Św. Józefa

Tutaj możesz pobrać w formacie pdf treść dekretu.
Pobierz treść ...


Podręczniki dla dzieci Szkoły Podstawowej Nr 8 na rok szkolny 2020/2021

od 1 września 2020 roku wchodzą nowe podręczniki, dostosowane do nowej podstawy programowej z religii. Nowe katechizmy będą obowiązywały w klasach 1 i 5 w szkołach podstawowych.
Tutaj możesz pobrać w formacie pdf wykaz podręczników dla dzieci ze szkoły podstawowej do nauki religii w klasach I-VIII na rok szkolny 2019/2020.
Pobierz wykaz ...


Kartka do modlitwy wypominkowej
Pobierz kartkę w formacie PDF >>>
Projekt, grafika, programowanie: DW Copyright © 2013-2021 by Parafia św. Gertrudy i św. Michała Archanioła w Tarnobrzegu